Naše riešenia

Každé dielo, či už sa jedná o krb, pec, šporák alebo záhradný krb by mal byť architektonický, kompozične, priestorovo ale aj funkčne dobre zvládnutý. Skutočný pocit radosti a harmónie vám dá až keď spája v sebe účel, krásu a bezpečnosť.

Aby sme vedeli ponúknuť pre každého z vás a vašich blízkych to najlepšie, nepreferujeme ale odporúčame na daný účel, typ stavby a požadovaný komfort obsluhy to najvhodnejšie.

Rôznorodosť stavieb, rôzne školeniasnemové stretnutia nám zaručujú neustále sa posúvať do popredia a plniť vaše sny do najmenších detailov. Odbornosť a vysokú zručnosť nám rovnako efektívne zaručujú aj opravy a rekonštrukcie diel a stavieb, nefunkčných a starých aj niekoľko desiatok rokov.

Záručný a pozáručný servis ako aj opravy prevádzame aj na dielach nie nami postavenými a to nám umožňuje zanechať v každej stavbe kus poctivej prace a tým aj kúsok seba.

Krby a kachľové pece
Šporáky a záhradné krby
Koľko krokov je potrebných od túžby po realitu?

krok č.1 - kontaktujte nás s dostatočnou časovou rezervou. Grafický návrh a technické riešenia si vyžadujú čas. Ak sa správne navrhne komín a podklad, vyhnete sa tak núteným obmedzeniam v navrhovaní tvaru alebo typu diela.

krok č.2 - dohodneme stretnutie na tvare miesta. Tu si zaznamenáme potrebné údaje a rozmery a vypočujeme si vaše predstavy a túžby ako by samotné dielo malo vyzerať a čo od neho očakávate.

krok č.3 - vypracujeme vizualizáciu vašich predstav, ktorú vám doručíme mailom a prípadne zmeny na základe vašej spätnej väzby v návrhu upravíme.

krok č.4 - ak ste s návrhom stotožnený a plne spokojný, vypracujeme a oznámime vám cenovú ponuku.

krok č.5 - v prípade vášho súhlas a odobrenia ponuky pristúpime k podpisu zmluvy o dielo a k dohodnutiu podmienok obsiahnutých v nej (cena, termín nástupu, čas trvania prác a pod.).

krok č.6 - objednanie v tomto obore špecifických komponentov a materiálov a nástup na samotnú realizáciu stavby podľa dohody obsiahnutej v zmluve.

krok č. 7 - odovzdáme vám dielo a oboznámime vás s funkciami, vlastnosťami a údržbou.

 

Spoľahnite sa na odborníkov a Kontaktujte nás.