Záhradné krby a zostavy sú snom mnohých z nás, nadšencov kuchtenia, túžiacich po oddychu a relaxe  v kruhu rodiny a priateľov, je mať priestor, hoci aj len malilinký, kde neplynie ten čas tak rýchlo, ako nás ho núti vnímať spoločnosť. Snažíme si ho preto vytvoriť v podobe altánkov, pergol či rôznych prístreškov.

Aby takéto miesto bolo akože úplne ideálne, nemôže v ňom chýbať nič čo by v nás potláčalo pocit spokojnosti a kreativitu v oblasti pohostenia a uctenia si blízkych. Medzi takéto prvky patrí aj ohnisko, gril, krb či dokonca šporák.

V prípade že ten náš priestor je o čosi väčší ako malilinký a neobmedzujú nás hranice možnosti, zlúčením týchto spotrebičov dosiahneme jedinečný prvok, ktorý zapadne do daného prostredia a našich sŕdc natoľko, až si budeme priať aby sa na chvíľu zastavil čas.

Designové možnosti, dispozičné riešenia a kombinácie týchto zostáv sú natoľko neobmedzené, že je až nereálne ich takto v skratke rozpísať.

Ukážky záhradných krbov a zostáv
Výhody a nevýhody

Keďže táto časť nášho remesla nie je nevyhnutnou súčasťou života, je to vecou iba priorít a spôsobu života človeka, mal by si každý z nás uvedomiť čo a do akej miery je pre neho dôležité, a na tuto otázku si odpovedať sám.

Spoľahnite sa na odborníkov, ktorí pre vás pripravia návrh záhradných krbov a zostáv presne podľa vašich potrieb a požiadaviek.

Kontaktujte nás.